آزادی ۴ زندانی با کمک یک خیر

22

کرمانشاه- مدیر کل زندان های کرمانشاه گفت: یک خیر کرمانشاهی بدهی ۴ محکوم مالی نیازمند را پرداخت و زمینه آزادی آنان را از زندان فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های کرمانشاه، اژدر اسدبگی از آزادی ۴ محکوم مالی در کرمانشاه با کمک یک خیر خبر داد.

وی رفع گرفتاری و مشکلات نیازمندان را سنت پسندیده مردم استان کرمانشاه بیان کرد و در ادامه از مشارکت خیران به منظور کمک به آزادسازی محکومان مالی غیرکلاهبرداری و زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد قدردانی کرد.

اسدبگی گفت: تداوم رهاسازی زندانیان کم خطر مانند محکومان جرایم مالی نقش بسزایی درکاهش آمار جمعیت کیفری زندان ها و ایجاد فضای مناسب به منظور ارتقاء کیفیت خدمات زندانبانی ایفا می کند.

مدیر کل زندان های کرمانشاه زندان را محلی برای انجام اقدامات تامینی و تادیبی مجرمانی که باعث سلب آسایش و امنیت اجتماعی شده اند دانست و بر تلاش مداوم مسئولان و کارکنان زندان های استان با هدف تحقق سیاست های دستگاه قضایی در همه ابعاد تاکید کرد.

وی همچنین تلاش فرزادی مدیر زندان مرکزی کرمانشاه و کارکنان حوزه مددکاری در جذب کمک های مردمی برای آزادسازی این ۴ زندانی را موثر خواند و از زحمات کلیه عوامل مرتبط تجلیل کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*