افتتاح سامانه مکانیزه الکترونیک تجهیزات انفورماتیک زندان های کرمانشاه

222به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه این سامانه مکانیزه با تلاش مهندس محسن حیدری راد رئیس گروه فن آوری اطلاعات و انفورماتیک اداره کل زندان های استان و همکاری دیگرکارشناسان این حوزه برای اولین بار در سطح زندان های کشور طراحی واجرا گردید.

با افتتاح سامانه مکانیزه الکترونیک ضمن بهبود سطح نظارت و مديريت بر تجهیزات الکترونیک،زمینه ارتقای کیفی ارسال ودریافت اطلاعات و بهره وری مطلوب از سیستم های رایانه ای افزایش خواهد یافت.

مدیرکل زندان های کرمانشاه در سخنانی که درحاشیه مراسم افتتاحیه این سامانه جدید و برگزاری دوره آموزش کاربری مسئولان آمار و انفورماتیک زندان های استان مطرح کرد اظهار داشت ؛ اعتلای نظام نوین زندانبانی اسلامی نیازمند ابتکار ونوآوری است .

اژدر اسدبگی با ابراز خرسندی از کسب این موفقیت از تلاش دست اندرکاران قدر دانی و خاطرنشان کرد؛ جمع آوری اطلاعات و استفاده بهینه از سیستم های الکترونیک لازمه تصمیم گیری برای ارائه خدمات مطلوب است.

این مقام مسئول وظیفه مسئولان وکارکنان بخش آمار وانفورماتیک در توسعه مدیریت علمی زندان ها راخواسته رئیس و مدیران ارشد سازمانی و فرآیندی موثر بر افزایش دقت وسرعت در ارسال اطلاعات توصیف کرد.

منصور بیگلری معاون اداری ومالی زندان های استان هم در جمع مسئولان آمار و رایانه یادآور شد؛فعالیت های بخش آمار وانفورماتیک به صورت روزانه قابل ارزیابی است.

وی در ادامه نقش راهبردی استفاده از سیستم های الکترونیک بر ارتقای عملکرد واحد های مختلف زندان ها را مورد تاکید قرار داد و خواستار توجه به حفظ و نگهداری تجهیزات الکترونیک زندان ها شد.

گفتنی است رئیس گروه فن آوری اطلاعات و ارتباطات زندان های کرمانشاه در نشست هماهنگی با مسئولان آمار و رایانه زندان های استان نکات لازم به منظور راه اندازی سامانه مکانیزه الکترونیک تجهیزات انفورماتیک را تشریح کرد.

مهندس محسن حیدری راد در گفت گو با روابط عمومی زندان های کرمانشاه از افتتاح این طرح در زندان های استان کرمانشاه برای اولین بار در کشور خبر داد.

وی حمایت مدیرکل زندان ها ،معاونین و دیگر مسئولان استان در کسب این موفقیت را عاملی مهم توصیف و از زحمات مهندس احسان خزایی کارشناس مسئول آمار و رایانه استان و دیگر کارکنان این بخش در پیاده سازی و را ه اندازی سامانه مکانیزه الکترونیک تجهیزات انفورماتیک قدر دانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*