الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار از زندان مرکزی کرمانشاه بازدید کرد

محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی به همراه نصرت اله مرادی مدیرکل امنیتی استانداری کرمانشاه در معیت منصور بیگلری مدیرکل زندان های استان از زندان مرکزی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه: محمد ابراهیم الهی تبار ضمن حضور در بخش های مختلف روند اقدامات اصلاحی و تربیتی را از نزدیک بررسی نمود.

در ابتدای این بازدید منصور بیگلری مدیرکل زندان های کرمانشاه در سخنانی ضمن تشکر از همکاری و همراهی استاندار محترم  و مجموعه استانداری اجرای برنامه های مختلف از جمله فرهنگی، اشتغال، صنایع دستی و آموزش های فنی و حرفه ای را در زندان های کرمانشاه تشریح کرد.

عضو شورای قضایی استان گریزی هم بر سیاست های قوه قضایی در جهت کاهش هدفمند جمعیت کیفری زندان ها زد و به ارائه گزارشی در این خصوص پرداخت.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه با حضور در جمع تعدادی از مددجویان و در دیداری نزدیک با آنها گفتگو کرد.

الهی تبار به تبیین  نقش امنیت در جامعه اشاره واظهار داشت: اگر امنیت نباشد انسان ها نمی توانند به سلامت زندگی کنند.

وی با اشاره به شغل و نقش زندانبانان در اصلاح و تربیت مددجویان گفت: زندانبانی شغلی است که نیاز به تعهد و مسئولیت پذیری بالایی دارد، چراکه نقش زندانبانان در بازپروری زندانیان  و ایجاد امنیت و آرامش در زندان بر کسی پوشیده نیست.

محمد ابراهیم الهی تبار با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در زندان مرکزی در یادداشتی تلاش و کوشش مدیرکل و کارکنان اداره کل زندان های کرمانشاه را در ارائه خدمات مناسب و عالی به زندانیان راقابل توصیف دانست، و آن را حاصل توانمندی مدیرکل و کارکنان این مجموعه عنوان کرد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*