بازدید مقامات قضایی از زندان کنگاور

عصر روز جمعه مقامات ارشد قضایی استان کرمانشاه از زندان کنگاور بازدید کردند

به گزارش پایگاه خبری زندان های کرمانشاه رییس کل دادگستری ومدیرکل زندان های استان عصر روز جمعه با حضور در مجتمع کشاورزی و اشتغال زندان کنگاور از این مرکز بازدید کردند.

دکتر محمدرضا عدالت خواه رییس کل دادگستری استان ضمن آگاهی از فعالیت  حوزه های مختلف زندان کنگاور با جمعی از زندانیان هم دیدار و عرایض آنان را استماع کرد.

این مقام ارشد قضایی استان کرمانشاه در سخنانی اجرای فرآیند های اصلاحی و تربیتی زندانیان را رویکردی مهم توصیف و از برنامه های حوزه اشتغال وکشاورزی زندان کنگاور قدر دانی کرد.

مدیرکل زندان های کرمانشاه هم در ابتدای این بازدید مهم ترین برنامه های و اولویت های زندان های استان را تشریح و خاطرنشان کرد؛توسعه فضاهای فرهنگی و آموزشی زندان کنگاور  به عنوان یکی از برنامه های مهم این اداره کل در دستورکار است

منصور بیگلری در ادامه نقش موثر مجتمع کشاورزی زندان کنگاور بر فراهم سازی زمینه اشتغال و تولید درآمد برای کمک به معیشت اعضای خانواده زندانیان را تبیین و اظهار کرد؛

زندان کنگاور با ایجاد زمینه های مختلف شغلی برای زندانیان  از جمله کاشت محصولات کشاورزی، باغداری، پرورش دام، زنبور عسل و پرندگان زینتی، یکی از مراکز مهم تولیدی و اشتغال در زندان های استان است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*