بازدید هئیت اعزامی دادستانی کل کشور از زندان مرکزی کرمانشاه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کرمانشاه آقایان گنجی، علیزاده، نمازی و محبی اعضای هئیت اعزامی دادستانی کل کشور در معیت صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، موسوی دادستان نظامی و بیگلری مدیر کل زندان های استان از زندان مرکزی بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید منصور بیگلری مدیرکل زندان های کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم، در گزارشی روند اقدامات انجام شده در زندان مرکزی را تشریح کرد.

بازدیدکنندگان سپس بخش های مختلف زندان اعم از فضای فیزیکی، آشپزخانه،  امکانات، تجهیزات و خدمات و اقدامات اجرایی صورت گرفته شامل برنامه های فرهنگی، آموزش های عقیدتی، آموزش فنی و حرفه ای، اشتغال، صنایع دستی، مشاوره و روان درمانی، بهداشت و درمان و کلینیک مثلثی را بررسی نمودند.

این مقامات قضایی با حضور در جمع مددجویان بندهای مختلف ودر دیداری چهره به چهره با آنها گفتگو و مسائل و درخواست های آنها را استماع کردند.

در این بازدید گنجی سرپرست هئیت بازدید کننده ضمن مطلوب ارزیابی نمودن فعالیت های اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندان مرکزی، اقدامات انجام شده را قابل توصیف دانست.

در ادامه سرکشی وبازدید کیانوش محمدی مدیر زندان با ارائه گزارشی  اقدامات انجام شده در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان اعم از پیگیری های قضایی مددکاران، دعوت از شکات برخی محکومان در جهت اخذ رضایت یا مصالحه و یا بهره گیری و استفاده از ظرفیت خیرین را تشریح نمود.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*