برگزاری بیست و دومین جلسه شورای طبقه بندی مجتمع حرفه آموزی وکار درمانی کرمانشاه در هفته بسیج

مصطفی چغازردی قاضی ناظر برزندان های کرمانشاه با حضور در مجتمع حرفه آموزی وکار درمانی ضمن برگزاری بیست و دومین جلسه شورای طبقه بندی، از زندان بازدید وبا مددجویان به صورت چهره به چهره ملاقات نمود .

شاهین امیری رئیس مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی گفت : در راستای دستورالعمل ساماندهی زندانیان وکاهش جمعیت کیفری، نحوه تفکیک وطبقه بندی زندانیان، آقای چغازردی در زندان حاظر وضمن تشکیل شورای طبقه بندی به بررسی مسائل  قضایی مددجویان پرداخت .

در این جلسه مصطفی چغازردی با تبریک هفته بسیج اظهار نمودند:مدیران  باید هرکدام به سهم و توان خود در حراست از این شجره طیبه دریغ نورزند وبدانند که داشتن روحیه بسیجی موجب تقویت انگیزه خدمت به خلق خدا می باشد.

وی سپس با شرکت درجلسه شورای طبقه بندی به بیش از ۱۷۰ پرونده مددجویان رسیدگی که بادرخواست ۱۱۵ نفر ازآنان موافقت ودستورات قضایی لازم را صادر نمود.

چغازردی همچنین در بازدید از بندهای زندان با تعدادی از مدد جویان دیدار ومسائل آنان را استماع وراهنمایی های  لازم را در جهت پیگیری مشکلات آنان ارائه  داد.

گفتنی است در پایان این جلسه قاضی ناظر بر زندان های کرمانشاه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان دستور دادند نسبت به شناسایی کلیه مددجویانی که به هر دلیل با عفو مشروط آنان در ماه های اخیر مخالفت شده است اقدام گردد تا نسبت به پیگیری آزادی آنان از طریق دادستان عمومی وانقلاب اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*