برگزاری محفل انس با قرآن کریم در زندان پاوه

با برگزاری محفل انس قرآن کریم صوت آیات الهی در زندان پاوه طنین انداز شد

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگهداشتن یاد شهیدان راه انقلاب محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز استان در زندان پاوه برگزار شد.

در این مراسم معنوی قاریان قرآن کریم شهرستان پاوه در جمع کارکنان و زندانیان این شهرستان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شور و حال به محفل بخشیدند.

رییس زندان پاوه در خلال این مراسم در سخنانی اظهار داشت:محافل انس با قرآن از برکاتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای همه ما به ارمغان آورده است که جای بسی شکر گذاری به در گاه الهی را دارد.

خسرو شاهین صفا درادامه گفت : اجرای شایسته برنامه های قرآنی،  فرهنگی و تربیتی برای زندانیان در تسکین و کاهش آلام روحی و روانی و جلوگیری از رفتار های پرخطر آنان بسیار مؤثر است

رییس زندان پاوه همچنین در گزارشی فعالیت های حوزه فرهنگی و اصلاحی زندان تحت نظارت را تشریح و به  برگزاری دوره های مختلف آموزش احکام دینی، روخوانی، حفظ و مفاهیم قرآن کریم اشاره کرد

شاهین صفا افزود؛ با توجه به حضور روحانیون و مربیان مجرب دررشته های علوم قرآنی  و معارف اسلامی و تدوین سایر برنامه های آموزشی در زمینه توانمند سازی و ارتقاء مهارت های اجتماعی همه روزه شاهد  مشارکت پر شور زندانیان در این فعالیت ها  هستیم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*