دادستان عمومی و انقلاب و رئیس هئیت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان به همراه مدیرکل زندان های کرمانشاه ازمنازل جمعی از خانواده مددجویان بی بضاعت سرکشی کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کرمانشاه در این سرکشی و بازدید دکتر صادقی دادستان عمومی و انقلاب و بیگلری مدیرکل زندان ها ضمن دیدار چهره به چهره با خانواده مددجویان با آنها گفتگو و به دردل آنها توجه نمودند.

در این بازدید دکتر صادقی رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان با تأکید بر رفع مشکلات خانواده ها، پیگیری روند قضایی پرونده ها و معرفی به نهاد ها از جمله بیمارستان ها، بهزیستی و سایر نهاد های حمایتی را از مهمترین اولویت های انجمن عنوان کرد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه تصریح کرد؛  پیشگیری از آسیب های اجتماعی قشرمحروم خانواده زندانیان عامل کاهش وقوع جرائم و زمینه بازگشت شرافتمندانه زندانیان به کانون گرم خانواده است.

منصور بیگلری نایب رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان کرمانشاه هم با بیان این مطلب که توانمند سازی خانواده نیازمند زندانیان از طریق کمک به رفع مشکلات مالی، ارائه خدمات مددکاری و آموزش های فرهنگی و اشتغال به این قشر آسیب پذیر جامعه در دستور کار است، بر مساعدت و پیگیری وضعیت مالی و تحصیلی فرزندان آنها اشاره کرد.

مدیرکل زندان های کرمانشاه از تلاش کارکنان انجمن حمایت به خصوص مدیرعامل و مددکاران و استفاده از ظرفیت خیرین قدردانی و آن را گام موثری در ارتقاء نحوه خدمت رسانی به خانواده محروم زندانیان دانست.

در پایان این بازدید که رستگارگلی مدیرعامل و مددکاران انجمن هم حضور داشتند به خانواده ها جمعاَ مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰یال وجه نقد و یک بسته مواد غذایی شامل برنج، قند، ماکارونی، سویا، رب گوجه فرنگی، اسباب بازی و البسه به ارزش ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بین خانواده های نیازمند توزیع گردید.

همچنین با توجه به نیاز سه خانواده دیگر دو عدد بخاری گازی، یک تخته فرش ۶ متری، یک عدد تلوزیون، یک عدد کهنه شور یک دستگاه مبدل دیجتال و مقداری شیر خشک تحویل آنها شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*