سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه؛ کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان راهکار مهم ارتقاء فعالیت های زندانبانی است

photo_2016-09-10_11-36-29
سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه با تاکید برتلاش مسئولان در راستای تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی زندانها راهکار مهم ارتقاء وبهبود فعالیت های زندانبانی را کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان توصیف کرد
به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه منصور بیگلری که به صورت سرزده از زندان اسلام آباد غرب وقصر شیرین بازدید می کرد ضمن بررسی فعالیت های حوزه های مختلف واستماع عرایض مددجویان در سخنانی سیاست های اصلی سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی را تشریح کرد.
وی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات زندانیان به ویژه پیگیری وضعیت متهمان تحت قرار،توسعه فعالیت های مددکاران اجتماعی زندان ها در این زمینه را مورد تاکید قرار داد.
سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه در ادامه توانمندسازی زندانیان و ایجاد فرصت های اشتغال و حرفه آموزی زندانیان را بر پیشگیری از وقوع جرم در جامعه موثر خواند و در ادامه استفاده ار روش ها وظرفیت های قانونی به منظور فراهم نمودن زمینه بازگشت شرافتمندانه زندانیان به کانون خانواده را یادآورشد.
این مقام مسئول همچنین برقراری تعاملات سازنده با مقامات قضایی با هدف کاهش ورود مجرمین جرایم خرد وکم خطر به زندان را مهم خواند و کاهش تراکم زندان ها را باعث بهبود روند اصلاحی – تربیتی و تسریع در روند بازآموزی هنجارهای اجتماعی به دیگر مجرمان بیان کرد.
گفتنی است در ابتدای این بازدیدها فرض الدین داوند،رئیس زندان اسلام آبادغرب و فرهاد بوچانی جانشین زندان قصرشیرین درگزارشی مهم ترین برنامه های حوزه تحت نظارت را تشریح کردند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*