شورای فرهنگی و تربیتی زندان های غرب کشور به میزبانی کرمانشاه تشکیل جلسه داد

معاون سلامت، اصلاح وتربیت زندان های کرمانشاه در ابتدای این نشست پیگیری و اجرای دستورعمل های حوزه فرهنگی و تربیتی سازمان زندان ها در بخش زندانیان و کارکنان را هدف اصلی برگزاری این نشست توصیف  کرد.

مجید عرفان پور با مؤثر خواندن برنامه های شورای فرهنگی به صورت منطقه ای ابراز امیدواری کرد ؛ با استفاده از توان وتجربه استان های مختلف متناسب با ظرفیت های موجود در هر منطقه شاهد شکوفایی و غنی سازی بیش از پیش فعالیت های فرهنگی و تربیتی باشیم.

وی در ادامه با اعلام دستورکار جلسه و عناوین برنامه های این شورا اظهار کرد؛ برنامه ریزی به منظور برگزاری مسابقات ورزشی، تعیین زمان و میزبان جشنواره هنری و تعیین زمان برگزاری مسابقات اذان ومفاهیم مهم ترین اهداف برگزاری این جلسه است.

گفتنی است هریک از رؤسای ادارات فرهنگی و تربیتی زندان های غرب کشور در سخنانی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود پرداخته و اجرایی شدن مصوبات جلسات را باعث ارتقاء و بهبود فعالیت ها دانستند.

درپایان این جلسه رضا اکبری رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های کرمانشاه عملکرد وگزارشی از فعالیت های انجام شده از سوی دبیرخانه شورای فرهنگی زندان های غرب کشور را تشریح کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*