ضرورت استفاده از فرصت ها و فضای فرهنگی، آموزشی زندان برای بازگشت به زندگی شرافتمندانه

 

مدیر کل زندان های استان بر ضرورت استفاده از فرصت ها و فضای فرهنگی زندان برای اصلاح پذیری و بازگشت زندانیان  به زندگی شرافتمندانه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه منصور بیگلری در بازدید از زندان اسلام آبادغرب از حوزه های مختلف از جمله آسایشگاه مدد جویان و سربازان وظیفه ، کلاس های آموزشی بازدید و با زندانیان و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل زندان های کرمانشاه در دیداری چهره به چهره با زندانیان زندان اسلام آبادغرب عوامل  موثر بر سعادتمندی انسان و اصلاح پذیری زندانیان را تشریح کرد و اظهار  داشت؛

انسان ها دارای فطرتی پاک هستند و ارتکاب به خطا و گناه دلیل بر بد بودن سرشت آنان نیست.

وی در ادامه گفت: باب توبه و رحمت الهی همیشه به روی بندگان باز است و زندان فرصتی برای تفکر و اصلاح اعمال ناشایست گذشته و بازگشت به زندگی سعاتمندانه است.

بیگلری در ادامه ضرورت استفاده از فرصت ها، عبرت پذیری از اعمال گذشته و امید به آینده را دیگر عامل ورویکرد اصلاح وتربیت زندانیان برشمرد و تصریح کرد:

استفاده زندانیان از فرصت ها وفضای فرهنگی و تربیتی زندان به ویژه شرکت در برنامه های آموزشی و فنی و حرفه ای را فرآیندی مهم توصیف و بر مشارکت بیش از پیش زندانیان در این عرصه ها تاکید کرد.

وی سپس از پروژه جدید زندان اسلام آباد بازدید و ضمن آگاهی از روند اجرای این طرح عمرانی،  تسریع درانجام  امور و آماده سازی پروژه را خواستار شد.

گفتنی است فرض الدین داوند رییس زندان اسلام آباد غرب گزارشی از روند برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف زندان را  تشریح کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*