فراهم شدن زمینه آزادی۹۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی کرمانشاه به همت خیرین

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه: در مراسمی که در زندان مرکزی کرمانشاه برگزار شد زمینه آزادی تعداد  ۹۰ نفر از زندانیان جرائم مالی و  غیر عمد ی با  تلاش مدیرکل زندان های کرمانشاه، پیگیری مهندس بازوند استاندار و با همت هیئت مدیره شرکت پخش و پالایش کرمانشاه و خیرین فراهم شد که۶۰ نفردر این روز آزادگردیدند.

در ابتدای این مراسم  که  با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه و اعضای شورای قضایی استان برگزارشد منصور بیگلری مدیرکل زندان های استان پس ازعرض خیر مقدم فعالیت انجام شده در زندان های استان اعم از فرهنگی وآموزشی ، اشتغال، صنایع دستی و آموزش های فنی و حرفه ای  را تشریح کرد.

بیگلری با تبیین سیاست های قوه قضاییه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها، زندانبانی اسلامی را یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که نگاه به زندان و زندانی در آن توأم با کرامت و رأفت اسلامی است .

مدیرکل زندان های استان اظهار داشت: در زندانبانی اسلامی هدف از مجازات فرد مجرم اصلاح و تربیت او و حفظ نظم عمومی جامعه است.

 

در ادامه این مراسم حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه هم با ایراد سخنانی؛ با تأکید بر تعالیم اسلامی هدف از زندان و اجرای مجازات را آرامش و آسایش افراد جامعه و التیام درد و رنج ناشی از جرم دانست .

امام جمعه کرمانشاه با بیان این مطلب که زندانیان باید از این فرصت استفاده و برای خودسازی و تزکیه نفس خویش تلاش کنند، همگان را به تقوی الهی توصیه نمود.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*