مدیرکل زندان های کرمانشاه؛خدمت صادقانه به خلق به ویژه زندانیان وخانواده محروم آنان عملی پسندیده نزد خداوند است

 

 

مدیرکل زندان های کرمانشاه در نشست صمیمانه با کارکنان ستاد اداره کل گفت؛ خدمت صادقانه به خلق به ویژه اصلاح و تربیت  زندانیان و رسیدگی به خانواده محروم آنان عملی پسندیده نزد خداوند است

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه منصور بیگلری فرصت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را غنیمت شمرد وافزود؛ همه ما باید به خاطر این فرصت ونعمتی که خداوند عطا فرموده شکر گذار باشیم

مدیرکل زندان های کرمانشاه در ادامه با اشاره به آیات و روایات اسلامی خاطرنشان کرد؛ شکر گذاری به درگاه الهی موجب فزونی نعمات و موفقیت در انجام وظایف است.

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد؛ زندانیان و خانواده محروم آنان بخشی از جامعه محسوب می شوند و رفع مشکلات آنان تکلیفی مهم  وموجب قرب و رضایت الهی است.

وی در این رابطه افزود؛ رسیدگی سریع و با دقت به امور مراجعین  ازجمله خانواده زندانیان وکارکنان زندان های تابعه امری بسیار ضروری و نظارت بر حسن اجرای  طرح تکریم ارباب  رجوع یکی از تکالیف اصلی  همه مسئولان و دست اندرکاران است

این مقام مسئول در ادامه نشست صمیمانه با کارکنان ستاد اداره کل مهم ترین فعالیت های انجام شده در مدت اخیر را تشریح و یادآور شد ؛ توانمندسازی زندانیان از طریق برگزاری دوره های مختلف فرهنگی و آموزشی و ایجاد فرصت های شغلی برای آنان و اعضای خانوده نیازمندشان اولویت اصلی برنامه های حوزه اصلاحی و تربیتی زندان ها بوده است.

بیگلری هم چنین تعمیر وتجهیز زندان های استان به منظور ارتقاء خدمات زندانبانی و رعایت حقوق  شهروندی زندانیان را یکی دیگر از فعالیت های صورت گرفته در ۲ سال گذشته بیان کرد.

گفتنی است در پایان این نشست  برخی از کارکنان موضوعات ومسائل مورد نظر را مطرح و راه کارهای لازم از سوی مدیرکل زندان های استان ارائه شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*