مدیرکل زندان های کرمانشاه : اخلاص در عمل را سرلوحه امور قراردهیم

منصور بیگلری مدیرکل زندان های کرمانشاه با حضور در زندان مرکزی در دیدار با کارکنان در جلسه پرسش و پاسخ با آنان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه منصور بیگلری در راستای سلسله  دیدارهای  مدیرکل با کارکنان و جلسات پرسش و پاسخ در زندان مرکزی حضور یافت.

در ابتدای این جلسه بیگلری در سخنانی با اشاره به احادیث و روایات نبوی (ع) همکاران را به آثار معنوی خدمت و کمک به زندانیان و خانواده های رهنمون ساخت.

مدیرکل زندان های استان گفت: اگر اخلاص در عمل را  سرلوحه امور قرار دهیم و کار را برای رضای خدا انجام دهیم بی شک اجرش را از خدا خواهیم گرفت.

وی مسائل اداری و سازمانی را یک تکلیف برشمرد و جلوگیری از بروز برخی آسیب ها در زندان ها را وظایف همه همکاران دانست.

بیگلری با اشاره به تأکیدات رئیس محترم سازمان زندان های کشوردر جلسات ویدئو کنفرانس، وظایف و تکالیف همکاران را یاد آور گردید.

این عضو شورای قضایی استان با تأکید بر سیاست های اجرایی قوه قضاییه وسازمان زندان های کشور در راستای کاهش جمعیت کیفری اظهار داشت: تا می توانیم  سعی و تلاش خود را به کار بگیریم که با ایجاد فضای سالم در زندان ها با اجرای برنامه های فرهنگی، آموزش های فنی و حرفه ای از بازگشت مجدد زندانیان جلوگیری کنیم.

مدیرکل زندان های استان گریزی هم بر منابع مالی و اعتباری زد وگفت: الحمدالله توانسته ایم میزان بودجه اداره را نسبت به سنوات گذشته افزایش دهیم وبه تبع آن توانسته ایم حداکثر رفاهیات را برای کارکنان در نظر بگیریم آن چنانکه اضافه کار همه نیروها بی وقفه و عادلانه پرداخت گردد.

در پایان این جلسه سئوالاتی از جانب کارکنان مطرح شدکه به آنها پاسخ داده شد و به درخواست هایی که نیاز به پیگیری داشت دستور لازم جهت پیگیری آنها داده شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*