مدیرکل زندان های کرمانشاه از زندان قصر شیرین بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه  منصور بیگلری مدیرکل زندان های استان در زندان قصر شیرین حضور یافت و از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

مدیرکل زندان های کرمانشاه در ادامه در جمع مددجویان زندان قصر شیرین حضور و ضمن دیداری چهره به چهره از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرارگرفت و دستور لازم را برای رسیدگی ارائه کرد.

سپس در ادامه، جلسه ای در دفتر رئیس زندان تشکیل و مدیرکل زندان های استان در جمع صمیمی همکاران با آنان دیدار و گفتگو کرد.

بیگلری در سخنانی با تأکید بر سیاست های قوه قضاییه مبنی برکاهش جمعیت کیفری در زندان ها از اقدامات انجام شده در زندان قصر شیرین ابراز رضایت نمود.

این عضو شورای قضایی همچنین در راستای کمک به خانواده زندانیان ساکن در شهرستان های همجوار تأکید داشت؛ نسبت به تجهیز زندان قصر شیرین و آمادگی این زندان برای پذیرش زندانیان دارای محکومیت حبس کوتاه مدت در جهت رفاه خانواده ها اقدام گردد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه از آسایشگاه سربازان وظیفه بازدید و مسائل و مشکلات آنان را بررسی ودر سخنانی  با بیان نکات اخلاقی بر پایبندی آنان به مسائل عقیدتی و مسئولیت پذیری بعد از اتمام دوران سربازی تأکید کرد.

گفتنی است در این بازدید علیرضا جمشیدی رئیس زندان قصر شیرین گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش جمعیت کیفری، فرهنگی، عمرانی را ارائه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*