معاون دادستان انتظامی قضات کشور: زندانبانی شغلی سخت و خدمت صادقانه در این عرصه موجب قرب الهی است

 

محمد علی حیرانی نوبری معاون دادستان انتظامی قضات کشور در بازدید از زندان مرکزی کرمانشاه گفت: زندانبانی شغلی سخت، جدای از سایر مشاغل و خدمت صادقانه در آن موجب اجر و قرب الهی است

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه محمد علی حیرانی نوبری معاون دادستانی در امور انتظامی قضات کشور به همراه بیگلری مدیر کل زندان های استان از زندان مرکزی بازدید و روند پیگیری پرونده های قضایی زندانیان را مورد بررسی قرار داد.

معاون دادستانی در امور انتظامی قضات کشور با حضور در مجتمع قضایی زندان کرمانشاه از نزدیک نحوه رسیدگی به امور قضایی در راستای کاهش آمار جمعیت کیفری و کاهش زمان دادرسی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی با توجه به بررسی موارد فوق از خدمات انجام شده و ابتکار عمل مجموعه قضایی استان که موجب کاهش تردد زندانیان و زمان دادرسی پرونده ها شده استقبال و در ادامه از مسئولان ودست اندرکاران این امر مهم  قدر دانی کرد.

حیرانی نوبری در ادامه از بخش های مختلف زندان مرکزی کرمانشاه از جمله قرنطینه جوانان، مرکز آموزش الکترونیک حفظ قرآن با ظرفیت آموزش روزانه ۶۸ نفر، واحد های اشتغال و حرفه آموزی، صنایع دستی، مرکز تولید صنایع دستی، سنتی، پوشاک و کارگاههای خیاطی، جوشکاری و تراشکاری بازدید کرد.

منصور بیگلری مدیر کل زندان های کرمانشاه که معاون دادستان انتظامی قضات  را همراهی می کرد گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف قضایی ،فرهنگی  و تربیتی و خدماتی زندان های استان را تشریح کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*