معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور: خدمات مدیرکل و کارکنان زندان های کرمانشاه مبتنی بر اخلاص است.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور در بازدید از زندان های مرکزی، اسلام آباد و کانون اصلاح و تربیت، خدمات مدیر کل و کارکنان زندان های استان را رو به جلو و مبتنی بر اخلاص برشمرد.

حجتی پور معاون سلامت، اصلاح و تربیت به همراه علی اکبری مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندان های کشور با حضور در جلسه شورای اداری زندان های استان با مدیرکل، معاونان و رؤسای دوایر ستادی و زندان های استان دیدار و ضمن استماع سخنان آنان، اهداف و برنامه های سازمان را در حوزه های مختلف تشریح و طی سخنانی اظهار داشت:

اصلاح، تربیت و رفع نیازهای زندانیان و خانواده آنان هدف و غایتی است که می توان از تعالیم انبیای الهی و ائمه اطهار برداشت نمود.

در ادامه جلسه، علی اکبری مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندانها نکاتی در خصوص برنامه های مددکاری و خدمات نوین الکترونیکی به سمع حضار رسانید.

 

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان با حضور در زندان مرکزی کرمانشاه از قسمت های مختلف این زندان بازدید و روند فعالیت های انجام شده را از نزدیک مشاهده نمودند.

حجتی پور پس از افتتاح مرکز جدیدالاحداث مشاوره و روان درمانی زندان مرکزی در دیداری چهره به چهره، با تعدادی از زندانیان گفتگو و مسایل مطروحه آنان را مورد بررسی قرار داد.

منصور بیگلری مدیر کل زندان های کرمانشاه نیز در ابتدای این بازدید ضمن خیر مقدم به ایشان، در گزارشی روند فعالیت های انجام شده در زندان های کرمانشاه را تشریح کرد.

بیگلری زندان های استان را در بحث اصلاح و تربیت جزء استان های پیشرو دانست و ادامه داد:

احداث کلینیک مثلثی و مراکز مشاوره و روان درمانی در زندان های کرمانشاه از اولین مراکز راه اندازی شده در زندان های کشور می باشد.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های ریاست محترم سازمان ارائه خدمات به خانواده زندانیان است لذا در این راستا اقداماتی انجام و به حمدالله به توفیقات خوبی رسیده ایم.

بیگلری در ادامه گزارش، از احداث ۲۰ کارگاه اشتغال و حرفه آموزی جهت زندانیان خبر داد و تصریح کرد: این کارگاه ها می تواند علاوه بر آموختن حرفه های مختلف و اشتغال زایی برای زندانیان بخشی از نیاز های مالی آنان و خانوده های ایشان را تأمین نماید.

وی، کارکنان خدوم زندان های استان را دلیل توفیقات بدست آمده در زمینه های مختلف دانست.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*