نشست اعضای هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان کرمانشاه برگزار شد

با حضور دادستان عمومی و انقلاب  ومدیرکل زندان  های کرمانشاه نشست اعضای هیات مدیره  انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه دادستان مرکز این استان در سخنانی بااشاره به ضرورت پیشگیری از آسیب های اجتماعی خانواده های در معرض آسیب زندانیان،  خاطرنشان کرد؛ استفاده از ظرفیت بخش های مختلف دستگا ههای دولتی و نهاد های حمایتی خصوصی بر ارتقاء واثربخشی برنامه های انجمن حمایت نقش بسزایی دارد

دکتر محمدحسین صادقی اظهار کرد؛ تداوم  فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان علاوه بر تلاش مستمر عوامل اجرایی و مشارکت خیران،  نیازمند برنامه ریزی مدون مبتنی بر ایجاد درآمد پایدار است.

وی در ادامه یادآور شد؛ راهبرد و سیاست کلی بهبود و ارتقاء برنامه های اجرایی حمایت از خانواده محروم زندانیان،  شناسایی و بکارگیری امکانات و ظرفیت های موجود است.

وی با بیان مطالب فوق افزود؛ روحیه مطالبه گری مدیرعامل و کارکنان انجمن حمایت از زندانیان عامل موثری بر تحقق اهدف انجمن به ویژه جذب منابع مالی این نهاد حمایتی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت پیشگیری از آسیب های اجتماعی خانواده زندانیان را برشمرد و تصریح کرد؛ توجه به این قشر محروم خدمتی است مقدس که موجب قرب و رضایت الهی خواهد شد.

دکتر صادقی در ادامه  اجرای برنامه های آموزشی و ارائه خدمات حمایتی در سال گذشته به خانواده زندانیان را خوب توصیف کرد

وی  با قدر دانی از مجموعه دست اندرکاران این بخش تداوم و بهبود خدمات از سوی انجمن های حمایت از زندانیان را عامل کاهش وقوع جرم  بیان کرد و در پایان خواستار تلاش بیش از پیش برای ارائه خدمات مددکاری اجتماعی به اعضای خانواده زندانیان شد

مدیرکل زندان های کرمانشاه هم در ابتدای نشست اعضای هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان اظهار کرد؛ رسیدگی به  امور خانواده زندانیان و رفع مشکلات آنان دغدغه اصلی مسئولان ارشد سازمان زندان ها در سال ۹۷ است.

منصور بیگلری در ادامه مهم ترین فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان استان به ویژه در بخش آموزش و توانمند سازی زندانیان و خانواده آنان را تشریح کرد.

وی با بیان ضرورت توسعه منابع مالی انجمن حمایت از زندانیان استان خاطرنشان کرد؛ در سال گذشته علاوه بر پرداخت بخشی  از هزینه های  خانواده زندانیان بسته هایی شامل پوشاک واغذیه در بین خانواده نیازمند توزیع شد.

این مقام مسئول با قدر دانی از اعضاء انجمن حمایت از زندانیان  و خیران نیکو کار یادآور شد؛ زمینه های ایجاد درآمد پایدار برای تداوم حمایت های مادی و معنوی از خانواده محروم زندانیان پیش بینی شده که در سایه عنایات خداوند سبحان پیگیری و محقق خواهد شد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*