نشست مدیرکل زندان های استان با استاندار کرمانشاه

مدیرکل زندان های استان در نشستی با مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه  ضمن تشریح آخرین وضعیت موجود در زندان های استان، به بیان عملکردها ومسائل زندان های استان پرداخت.

منصور بیگلری یکی از مشکلات زندان های استان را تراکم جمعیت کیفری عنوان کرد و  با اشاره به وضعیت  فعلی  زندان اسلام آبادغرب لزوم تسریع در پیشرفت فیزیکی زندان جدید اسلام آبادغرب را بسیار حائز اهمیت دانست.

عضو شورای قضایی استان در ادامه این دیدار با اشاره به سیاست کاهش جمعیت کیفری زندان ها گزارشی از مهمترین اقدامات اصلاحی وتربیتی را در زندان های استان ارائه نمود .

بیگلری در این نشست که در محل دفتر استاندار کرمانشاه برگزار شد، لزوم بهسازی وتوسعه فضاهای فرهنگی وآموزشی زندان ها ومراکز اصلاحی وتربیتی را  تبیین کرد.

وی تصریح کرد: توسعه فعالیت های حمایتی به ویژه در بخش اشتغال برای زندانیان وخانواده های آنان نقش بسزایی در توسعه سلامت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم ایفا می کند.

استاندار کرمانشاه هم در  سخنانی با قدر دانی از فعالیت های  صورت گرفته در بخش های مختلف در زندان های استان،  بر رفع موانع وکمبودهای اعتباری این مجموعه تأکید کرد.

این مقام مسئول ضمن قول مساعد درجهت افزایش اعتبار پروژه زندان اسلام آبادغرب خاطر نشان؛ کرد ان شاءالله با پیگیری لازم نسبت به تعیمر وتجهیز زندان های مرکز استان اقدام خواهیم کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*