نشست مدیرکل زندان های کرمانشاه با مددکاران و رؤسای مراکز مشاوره زندان مرکزی

منصور بیگلری مدیرکل زندان های کرمانشاه در نشستی با مددکاران و رؤسای مراکز مشاوره در زندان مرکزی برمستندسازی و به روز رسانی عملکرد مددکاران تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه: به منظور رسیدگی به وضعیت زندانیان با استفاده از عفو و نظام آزادی مشروط، نشستی با حضور مدیرکل، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج، مدیرزندان و معاونین، مددکاران و رؤسای مراکز مشاوره در زندان مرکزی برگزار گردید.

در این نشست منصور بیگلری مدیرکل زندان های استان با تأکید بر نقش مدددکاران در باز اجتماعی کردن زندانیان گفت: مددکاران به واسطه ارتباط مستقیمی که با مددجویان دارند می توانند از این ظرفیت استفاده نموده و آنها را به سمت فعالیت های فرهنگی، هنری، آموزش های فنی و حرفه ای و اشتغال سوق دهند.

مدیرکل زندان های کرمانشاه با اشاره به وظایف واحد های مددکاری  برمستند سازی وبه روز رسانی عملکرد مددکاران و ضرورت تعامل و همکاری موثر آنها با مسئولان قضایی و اجرای احکام زندان ها و سایر داویر تأکید کرد.

عضو شورای قضایی استان اظهارکرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و دستور العمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها توسط ریاست محترم قوه قضاییه و رئیس محترم سازمان زندان های کشور  ضرورت دارد مددکاران تمام تلاش و اهتمام خود را برای  استفاده مددجویان از ظرفیت های قانونی عفو و نظام آزادی مشروط به کار گیرند.

در پایان این نشست کیانوش محمدی مدیر زندان مرکزی کرمانشاه از تعامل و همکاری مطلوب  مدیرکل و رؤسای دوایر ستادی با زندان مرکزی در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*