هیئت اعزامی دیوان عالی کشور از زندان سنقر بازدیدکردند

هیئت اعزامی دیوان عالی کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سنقر از زندان این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه حمزه نژاد دادیار و نوری از کارکنان اداری دادسرای دیوان عالی کشور در معیت نوری زاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سنقر ضمن حضور در زندان این شهرستان  از بخش های مختلف بازدید و روند اقدامات اصلاحی و تربیتی را از نزدیک بررسی نمودند.

حمزه نژاد با حضور در جمع زندانیان و در دیداری نزدیک با آنان گفتگو کرد، که در این دیدار مددجویان نیز ابراز رضایت خود را از مدیر و کارکنان زندان و مجموعه قضایی شهرستان اعلام داشتند.

وی سپس از پروژه در حال احداث جدید زندان بازدید وبه تسریع بر تکمیل آن تأکید کرد.

حمزه نژاد با مطلوب ارزیابی نمودن فعالیت های انجام شده در زندان سنقر اظهار داشت ؛ از موارد قابل توجه این موضوع است که در زندان مددجویی که متادون و یا سیگار مصرف نماید وجود ندارد، که این نشان از تلاش های صادقانه مدیریت و کارکنان خدوم این مجموعه است.

این مقام قضایی در سخنانی با تأکید بر سیاست های قوه قضاییه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها از مجموعه قضایی شهرستان و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان به دلیل نظارت لازم و بازرسی مستمر از زندان تقدیر نمود.

گفتنی است در ابتدای این بازدید ادریس عبدی رئیس زندان سنقر گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف فرهنگی، عقیدتی و آموزش های فنی و حرفه ای را ارائه کرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*