با حضور مدیرکل زندان های کرمانشاه انجام شد؛مراسم اعطاء گواهینامه فنی و حرفه ای به۱۷ نفر از زندانیان سنقر

 

مراسم اعطاءگواهینامه فنی و حرفه ای به ۱۷ نفر از زندانیان سنقر  با حضور مدیر کل زندان های کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل زندان های کرمانشاه ضمن بازدید از زندان شهرستان سنقر و دیدار و گفت وگو با زندانیان این بخش  در مراسم اعطاء گواهینامه  مهارت در رشته قالی بافی به ۱۷ نفر از قبول شدگان در آزمون پایانی حضور یافت.

منصور بیگلری در ابتدای این مراسم در سخنانی اظهار کرد؛ به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی با توسعه برنامه های فرهنگی و تربیتی زمینه اصلاح  و باز توانی زندانیان فراهم است.

وی در ادامه به  زندانیان توصیه کرد؛ فرصت زندان را غنیمت شمرده و با بهره گیری از امکانات موجود با حضور فعال در برنامه های تبیین شده از جمله اشتغال و حرفه آموزی و فرهنگی و تربیتی، اوقات فراقت خود را غنی سازی کنند

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه با بیان تأثیر توانمند کردن زندانیان و اعضای خانواده برکاهش وقوع جرایم در جامعه خاطرنشان کرد؛

حفظ حقوق شهروندی زندانیان وتکریم خانواده آنان از طریق اجرای کامل فرآیندهای تأمینی وتربیتی برای فراهم شدن شرایط بازگشتی سعادتمندانه این قشراز جامعه  رویکردی بسیار مهم است.

در این آئین پس از ارائه گزارش مختصری از فعالیت های زندان سنقر توسط ادریس عبدی رییس این زندان،  گواهینامه  فنی و حرفه ای به ۱۷ نفر از زندانیان سنقر اعطاء شد.

گفتنی است مدیرکل زندان های استان صبح و عصر روز گذشته علاوه برزندان سنقر از زندان های کنگاور و نظامیان استان هم بازدید وگزارش محمدرضا بخشی رئیس زندان کنگاور و رامین نعیمی جانشین زندان نظامیان را استماع کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*